POZNAJ ZASADY

Regulamin Systemu Butelki Rabatowej (SBR)

REGULAMIN
1

Każda butelka marki kisi-kisi. napoje żywe (0,75 l i 0,33 l) jest butelką rabatową. Oznacza to, że może być wykorzystana w systemie SBR, który polega na tym, że nie wyrzuca się raz zakupionej butelki, po to, aby ją ponownie napełniać w preferencyjnej cenie (tak zwana “dolewka”).

2

Butelka Rabatowa nie jest butelką zwrotną ani kaucjonowaną.

3

Korzystanie z SBR oznacza jednocześnie zapoznanie się, zgodę i akceptację niniejszego regulaminu.

4

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w SBR jest obowiązek dbania o czystość i higienę Butelki Rabatowej przez jej posiadacza.

5

Producent napojów i ich dystrybutor nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za konsekwencje wynikłe z nieprzestrzegania przez posiadacza Butelki Rabatowej punktu 4) tego regulaminu.

6

Butelka Rabatowa jest specjalnie wykonana i przystosowana do wielokrotnego mycia np. w zmywarce.

7

Zużyte nakrętki na butelki są wymieniane w punktach dystrybucji na nowe. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.kisi-kisi.pl

8

Butelka Rabatowa raz zakupiona, działa bezterminowo (dożywotnio).

9

Nie ma żadnych limitów ponownego napełniania (tak zwanej „dolewki”). Każdą butelkę można napełniać wielokrotnie w ciągu dnia.

10

Elastyczność systemu SBR polega też na tym, że:
a) Raz zakupiona Butelka Rabatowa może być ponownie napełniana w dowolnym pukncie u naszego partnera na terenie Polski posiadającego opcje „dolewki”. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.kisi-kisi.pl
b) Uzupełnianie butelki nie jest przypisane do konkretnego napoju. Niezależnie od tego z jakim napojem była zakupiona, dolewany może być do niej każdy napój z naszej oferty, również napoje, które są dopiero wprowadzane do oferty.

DBAMY I OSZCZĘDZAMY
P.P.H.U JA SWÓJ
KRZYSZTOF GOLISZEWSKI
UL. JAGIELLOŃSKA 13/LU1
70-437 SZCZECIN

 

NIP: 8511685061
TEL: 536 700 526
DESIGNED BY
UTOTO.PL X SNSVSNS.COM
P.P.H.U JA SWÓJ
KRZYSZTOF GOLISZEWSKI
UL. JAGIELLOŃSKA 13/LU1
70-437 SZCZECIN

 

NIP: 8511685061
TEL: 536 700 526
DESIGNED BY
UTOTO.PL X SNSVSNS.COM

ALL RIGHTS RESERVED 2019′

Right Menu Icon